wydarzenia

Ciekawa Konferencja – XI Bieszczadzka Konferencja Artroskopowa

W odpowiedzi na sugestie czytelników, na blogu rehalab.pl chcę zamieszczać również informacje na temat ciekawych konferencji, kongresów, spotkań oraz specjalistycznych kursów z dziedziny ortopedii, medycyny sportowej oraz fizjologii sportu. Osoby oraz organizatorów chętnych do umieszczania tego rodzaju informacji proszę o kontakt drogą mailową pod adresem rehalab@gmail.com Mam nadzieję, że w ten sposób blog rehalab.pl będzie źródłem cennych informacji umożliwiających nam wszystkim uczestniczenie w ciekawych konferencjach, kongresach itp.

Tymczasem informuję, że w dniach 13-16 października 2011 roku Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny w Rudnej Małej (Rzeszów) organizuje XI Bieszczadzką Konferencję Artroskopową, która w tym roku będzie poświęcona operacjom rewizyjnym po rekonstrukcjach więzadła krzyżowego przedniego (ACL) w obrębie stawu kolanowego.

Program konferencji przewiduje transmitowane zabiegi chirurgiczne, sesje wykładowe, a także warsztaty.

Wśród zaproszonych gości znajduje się wielu specjalistów, zarówno z Europy: J. Eichhorn (Niemcy), S. Ellis (Anglia),  A. Silva (Portugalia), J. – P. Laboreau (Francja), jak i z Polski: J. Dutka, A. Górecki, M. Jędrysik, J. Kruczyński, W. Kuś, A. Kwolek, S. Mazurkiewicz, S. Snela, A. Solecki, T. Trzaska, R. Śmigielski, J. Świątkowski, J. Widuchowski.

Wszystkie informacje organizacyjne można znaleźć za pomocą tego linka

.

O autorze

dr Bartosz Rutowicz

W 2004 roku ukończyłem studia magisterskie na kierunku Fizjoterapia, a w 2010 roku studia doktoranckie na AWF im. Bronisława Czecha w Krakowie. W roku 2012 obroniłem pracę doktorską. Pierwsze lata mojej przygody zawodowej skupiały się na edukacji podyplomowej, praktykowaniu zawodu oraz pracy na kilku uczelniach. W roku 2006 rozpocząłem proces nostryfikacji dyplomu fizjoterapeuty w Nowym Jorku. W 2008 roku założyłem firmę Rehalab, w której do chwili obecnej przeszkoliłem ponad 3000 fizjoterapeutów oraz lekarzy pracujących w kilkunastu krajach Europy w zakresie diagnostyki, leczenia zachowawczego oraz pooperacyjnego stawu kolanowego oraz obręczy barkowej. Wielkim zaszczytem dla mnie jest praca na stanowisku asystenta w Katedrze i Zakładzie Anatomii Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Napisz odpowiedź